Za nami miesiąc pełen aktywności, uśmiechów i ekologicznych podróży do przedszkola!

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie w akcję Rowerowy Maj. Każdy przejazd rowerem, hulajnogą czy na rolkach był nie tylko świetną zabawą, ale także krokiem w stronę zdrowego stylu życia i troski o nasze środowisko.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wytrwałości i sportowego ducha!

Mamy nadzieję, że dobre nawyki pozostaną z nami na długo, nie tylko w maju

Wyniki naszej placówki:

liczba aktywnych przejazdów: 3614
Najbardziej aktywne grupy:
I miejsce gr. III

Il miejsce gr. V

III miejsce gr. VI

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę
