Szanowni Rodzice

Rada Rodziców to organ przedszkolny, którego zadaniem jest reprezentowanie rodziców oraz prawnych opiekunów wszystkich uczniów szkoły.

Dzięki gromadzeniu funduszy, pochodzących z wpłat Rodziców, wspieramy rozwój naszych dzieci oraz uatrakcyjnienie pobytu w przedszkolu.

i wsparcie finansowe jest niezwykle ważne.

Kwota miesięcznej składki na RR wynosi 25 zł

Rada Rodziców realizuje swoje cele w szczególności poprzez:

• organizowanie i wsparcie finansowe imprez i uroczystości przedszkolnych (teatrzyki, koncerty, warsztaty, Pasowanie na Przedszkolaka, Dzień Nauczyciela, Mikołajki, Dzień Dziecka, Piknik Rodzinny, Zakończenie Roku itd.)

• wsparcie finansowe konkursów organizowanych przez Przedszkole i Nauczycieli.

• dofinansowanie niezbędnej infrastruktury przedszkolnej.

• pomoc dzieciom z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Serdecznie zachęcamy do wpłat.

Kontakt:

Szanowni Rodzice

Zebrane środki finansowe przeznaczane są na potrzeby dzieci, dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do wpłat. Państwa zaangażowanie i wsparcie finansowe jest niezwykle ważne.

Kwota miesięcznej składki na RR wynosi 25 zł

Rada Rodziców realizuje swoje cele w szczególności poprzez:

• wsparcie finansowe konkursów organizowanych przez Przedszkole i Nauczycieli.

• dofinansowanie niezbędnej infrastruktury przedszkolnej.

• pomoc dzieciom z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Serdecznie zachęcamy do wpłat.

Kontakt:

RADA RODZICÓW