26 maja 2023

Rodziców 3-latków

W dniu 25 maja o godz 16 odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z rodzicami trzylatków, którzy od września przyprowadzą swoje dzieci poraz pierwszy do przedszkola.
Rodzice mieli okazję poznać kadrę przedszkola, reprezentowaną przez Panią Dyrektor, przyszłe wychowawczynie grup trzylatków, psychologa i nauczycielkę religii.
Na spotkaniu mówiliśmy o zaplanowanej na sierpień adaptacji, o funkcjonowaniu przedszkola i planie dnia trzylatka oraz o psychologii rozwojowej trzylatka i o tym jak mu ułatwić wejście w ten ważny dla niego czas.
Nie mogło zabraknąć oprowadzenia rodziców po przedszkolu i placu zabaw oraz rozmów w większych i mniejszych gronach.
Broszura dotycząca psychologii rozwojowej trzylatka jest dostępna w przedszkolu i na stronie przedszkola w zakładce specjaliści - psycholog.
Dziękujemy za miłe spotkanie i do zobaczenia w sierpniu